Bikepark v Jablonci

JBC 4X REVELATIONS 2013 - trailer - WORLD CUP IN JABLONEC NAD NISOU

JBC 4X Revelations 2013 - official video

Foto´s by Markus Slavik

Pozvánka do Bike parku a na první závod světové série ve fourcrosse

Epic - Tomas Slavik - JBC World Cup Preview

4x Pro Tour rd 4, JBC bikepark - track check

Zpravodajství ČT1

JBC bikepark powered by GHOST

Tomáš Slavík představuje svůj projekt pod názvem JBC bikepark v Jablonci nad Nisou, kde bude koncem září zahájena výstavba tohoto velkolepého areálu...

Jablonec nad Nisou byl vždy spojován se sportem a tento projekt by měl toto spojení ještě více upevnit a vytvořit podmínky pro rozvoj nových mountainbikových generací. Jedná se o statutární město v Libereckém kraji, které se nachází 8 km od Liberce a pouhých 50 minut cesty od Prahy. Město je tedy dobře dostupné pro širokou veřejnost ze všech koutů Čech. Žije zde přibližně 50 tisíc obyvatel a co víc? Je zde především velká cyklistická a biková základna, která čítá hvězdy jak národního, tak i světového charakteru. Právě díky těmto faktům se Tomáš Slavík a vedení areálu rozhodli realizovat projekt "JBC bikepark", který se bude nacházet ve ski areálu Dobrá Voda pouhých 1,5 km od centra města!

JBC bikepark powered by Ghost bude čítat:
- 4X (fourcross) trať
- 3 x DH trať
- Northshore (lávky + dropy)
- Oldschool Dual slalom

Každá trasa v bikeparku má svoji úroveň náročnosti, takže si zde zajezdí jak zkušení jezdci, tak i úplní začátečníci. Tratě budou obsahovat klopené zatáčky, skoky, lávky, dropy atd. Koncept našeho parku bude směřovaný tak, aby si chvíle v našem bikeparku užil úplně každý. V dnešní době jsou bikeparky hodně vyhledávanou aktivitou a opravdu se těší velkému zájmu. Dominantou celého parku bude velká fourcrossová trať, kde je představa uspořádat v roce 2013 závod světové série 4X Pro Tour.

Celý park bude navíc disponovat půjčovnou kol značky GHOST, čímž si bude moct široká veřejnost vyzkoušet náš bikepark a především progresivní kola této německé značky.

Ubytování pouhých 5 minut autem nebo na kole 10 minut

 

Pension AykyHana a Tomáš ZemanoviOblouková 8466 01 Jablonec nad Nisoutel.: +420 483 722 157mobil: +420 602 136 353e-mail: info@ayky.cz