Ubytování Jablonec

  1. Ubytování v pensionu v Jablonci nad Nisou s výhledem na město a Jizerské hory
  2. Ubytování v pensionu s nádhernou zahradou, terasou pro posezení a grilovacím altanem pro grilování
  3. Ubytování v pensionu s bazénem, saunou, vířivkou a masérskými službami
  4. Ubytování v pensionu s parkovištěm pro hosty pensionu a velkou garáží pro motorky a kola
  5. Ubytování v pensionu s prostorným, moderním sálem, ideální k uspořádání svatební hostiny až pro 50 osob s domácí kuchyní
  6. Ubytování v pensionu v moderně vybavených pokojích s koupelnami. Smart flat TV je samozřejmostí. WIFI v celé objektu a blackout závěsy

Ubytování pokoj 1

Ubytování na pokoji č. 1 je v prvním patře pensionu s výhledem na Jablonec a Jizerské hory.  Pokoj má rozlohu 17 a skládá se z jednoho pokoje v němž jsou 2 postele (1 nebo 2), 1 koupelny s umyvadlem a malou galerií, sprchou, toaletou. Dále se v apartmánu nachází stolek s křesílky, vestavěná skříň, málá vestavěná kuchyňka, koberec. Smart flat TV je samozřejmostí.

Ubytování apartamán 2

Ubytování v apartmánu č. 2 je v prvním patře pensionu s výhledem na Jablonec a Jizerské hory. Je ideální pro rodiny s dětmi. Apartmán má rozlohu 28 a skládá se ze dvou pokojů z nichž v každem jsou dvě lůžka ( 2+1+1), předsíně s vestavěnou skříní, 1 koupelny s umyvadlem a malou galerií, sprchou, toaletou. Dále se v apartmánu nacházejí stolek s křesílky, 2 vestavěné skříňě, koberec. Smart flat TV je samozřejmostí.V.

Ubytování pokoj 3

Ubytování na pokoji č. 3 je v prvním patře pensionu s výhledem na Jablonec a Jizerské hory. Je ideální pro rodinu s malým dítětem. Pokoj má rozlohu 23 a skládá se z jednoho pokoje v němž jsou 3 lůžka (1+1+1 nebo 2+1), 1 koupelny s umyvadlem a malou galerií, sprchou, toaletou. Dále se v apartmánu nacházejí stolek s křesílky, vestavěná skříň, koberec. Smart flat TV je samozřejmostí.

Ubytování pokoj 4

Ubytování na pokoji č. 4 je v prvním patře pensionu s výhledem do okrasné zahrady. Je ideální pro rodinu s malým dítětem. Pokoj má rozlohu 17 a skládá se z jednoho pokoje v němž jsou 2 lůžka a jedno rozkládací jednolůžko (1+1 nebo 1+1+1), 1 koupelny s umyvadlem a malou galerií, sprchou, toaletou. Dále se v pokoji nachází stolek s křesílky, vestavěná skříň, koberec. Smart flat TV je samozřejmostí.

Ubytování apartamán 5

Ubytování v apartmánu č. 5 je v prvním patře pensionu s výhledem do zahrady. Je ideální pro rodiny s dětmi. Apartmán má rozlohu 25 a skládá se ze dvou pokojů z nichž v jednom je vestavěné dvoulůžko a jednolůžko a v druhém je vestavěné dvoulůžko (2+2+1) 1 koupelny s umyvadlem a malou galerií, sprchou, toaletou. Dále se v apartmánu nacházejí stolek s křesílky, vestavěná skříň, dubové parkety, koberec. Smart flat TV je samozřejmostí.

Ubytování apartamán 6

Ubytování v apartmánu č. 6 je v druhém patře pensionu s výhledem na Jablonec a Jizerské hory. Je ideální pro rodiny s dětmi. Apartamán má rozlohu 35 a skládá se ze třech pokojů z nichž v jednom je manželské dvoulůžko 160 cm, v druhém je rozkládací sedací souprava (dohromady tři lůžka) ve třetím pokojí je jídelní stůl s kuchyní a velkou prostornou šatní skříní. Moderní koupelna s umyvadlem a ůložným prostorem, walk in sprchový kout, toaleta. V celém apartamánu je dřevěná podlaha. Smart flat TV je samozřejmostí. Poslední renovace proběhla 2019

Tento obří apartmán je často využívaný svatebčany jako svatební novomanželská suite.

Ubytování pokoj 7

Ubytování na pokoji č. 7 je v druhém patře pensionu s výhledem do okrasné zahrady. Pokoj má rozlohu 18 a skládá se z jednoho pokoje v němž jsou 2 lůžka (1+1), předsíně s vestavěnou skříní, koupelny s umyvadlem a malou galerií, sprchou, toaletou. Dále se v apartmánu nacházejí stolek s křesílky, koberec. Smart flat TV je samozřejmostí.

Ubytování studio 8

Ubytování ve studiu č. 8 je ve 3. patře pensionu v podkroví s výhledem do okrasné zahrady. Studio je dvoupodlažní má rozlohu 48 a je ideální pro rodiny s dětmi. Studio se skládá ze dvou podlaží - pokojů z nichž ve spodní části se nachází manželské dvoulůžko, kuchyň a koupelna s vanou, umyvadlo s galerií a toaletou, ve druhém patře jsou dvě postele a dvě vestavěná jednolůžka. Dále se v apartmánu nacházejí stolek s křesílky, vestavěná skříň, dubové parkety. Smart flat TV je samozřejmostí.

Ubytování studio 9

Ubytování ve studiu č. 9 je ve 3. patře pensionu v podkroví s výhledem na Jablonec a Jizerské hory. Studio má rozlohu 35 a je ideální pro rodinu s dětmi. Studio se skládá z jednoho pokoje, kde je manželské dvoulůžko a dvě jednolůžka (2+1+1), kuchyň, koupelna s vanou, umyvadlem s galerií a toaletou. Dále se v apartmánu nacházejí stolek s křesílky, vestavěná skříň, dubové parkety. Smart flat TV je samozřejmostí.

Ubytování svatební apartamán

Zahradní chata neboli nově od roku 2017 "svatební suite" se nachází v zahradní části pensionu s výhledem do zahrady. Chata má rozlohu 42m² a skládá se ze dvou pokojů koupelny a předsíně. Malá ložnice je vybavena o to větším americkým dvoulůžkem se zabudovaným rustikálním oknem na pozadí s japonskou rozkvetlou třešní. Kuchyň je těž z části obyvatelná jako ložnice s rozkládací sedačkou na dvoulůžko a kuchyňskou linkou .Koupelna je moderně vybavená s vyhřívanou podlahou, sprchovým koutem a umyvadlem se skřínkou. V předsíňi je veliká vestavěná šatní skříň. Smart flat TV je samozřejmostí.

Pension AykyHana a Tomáš ZemanoviOblouková 8466 01 Jablonec nad Nisoutel.: +420 483 722 157mobil: +420 602 136 353e-mail: info@ayky.cz